Včelia farma Logoje rodinnou farmou.

 Náš včelí ranč sa nezameriava na produkciu medu ako suroviny pre iných spracovateľov, ale naším cieľom je produkovať vysoko kvalitný konečný produkt, ktorý dokáže uspokojiť nielen bežných, ale aj tých najnáročnejších zákazníkov na Slovensku.

Med, ktorý produkujeme, spĺňa najprísnejšie veterinárne požiadavky. Tento med pochádza z najčistejších prírodných oblastí našich lesov polí a lúk.


Včelárime na západnom Slovensku od Novej Dedinky až po Malé Karpaty. V súčasnosťi ju tvori viac ako 60 kmeňových včelstiev rozmiestnených na niekoľkých stálych stanoviskách. Organizujeme ochutnávky medu spojené s krátkou prednáškou o živote včielok.

Med, ktorý Vám ponúkame, patrí svojou kvalitou na popredné svetové miesto. 

Pripravíme pre Vás zdravé a sladké darčekové koše, či balíky presne podľa Vašich požiadaviek a predstáv. Pripravíme ich pre každú príležitosť, na narodeniny, na meniny, na Vianoce alebo len tak z lásky.

Pri stáčaní medu a manipulácií s medom sa snažíme dodržiavať tie najprísnejšie hygienické normy. Pri práci so včelami sa snažíme dodržiavať veterinárne postupy a včelstvá  udržiavame vo veľmi dobrom zdravotnom stave, aby dokázali maximálne využiť ponuku prírody.

Našu rodinu k včeláreniu vedie okrem iného aj láska k prírode a jej krásam, ktoré nám ponúka. Vďaka včeláreniu sme oveľa bližšie k prírode ako kedykoľvek predtým.

Profesionálnemu včeláreniu sa venujeme od roku 2013 .

Na začiatku to bola záľuba, postupne sme popri zamestnaní obhospodarovali 3 až 10 včelstiev.

V roku 2015 bola založená farma, ktorá sa zaoberá profesionálnym chovom včiel, produkciám včelích produktov. Obhospodaruje približne 46 rodinami v okruhu 20 km. Kúpili sme kočovný voz na 36 včelstiev.

V roku 2016 sme zakúpili dva lesné pozemky, kde sa nám rozrástla včelia rodina na 60 rodín.

V roku 2017

 

 

Dovoľte nám stať sa Vaším rodinným včelárom.

Tešíme sa na Vašu návštevu a vopred ďakujeme za podporu!

Martin Suchoba, včelár reg. pod č. 21999